SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Koppar 8639902
nr 863 9902
Koppar
3 delar, Silver, Ryssland, Sent 1800-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 2 december 2013
kl 19:16:15
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.